Turniej Bałtyk Cup 2015 KROTOSKI-CICHY CUP

13 - 15 marca Koszalin – turniej KROTOSKI-CICHY CUP dla trampkarzy starszych - rocznik 2000

Grupa A: KKPN Bałtyk Koszalin, Stomil Olsztyn, AP 21 Kraków, Lechia Gdańsk, WKS Śląsk Wrocław

Grupa B: Jantar Ustka, AP Pogoń Szczecin, AS Progres Nowa Huta, Arka Gdynia, Gwiazda Bydgoszcz

Kadra: Łęt (GK), Roszyk (GK), Cegielski, Dobrogowski, Jędrzejewski, Korzeb, Maluk, Pawłowski, Respondek, Łoś, Tuchółka, Wardowski, Wesołowski, Wojciechowski, Wrzyszcz, Pilarski, Jąkalski, Łazarski, Manteufel.

Szczegóły dotyczące naszego udziału;

Koszt udziału zawodnika to wstępnie kwota 260 zł.

• 180 zł to 2 noclegi oraz 6 posiłków
  • 80 zł koszt podróży w dwie strony PKP IC

Ważna legitymacja szkolna (uprawnia do zniżek w PKP, PKS, MZK).

Aktualne badania (KZS) lub oświadczenie lekarza i/lub oświadczenie Rodziców/Opiekunów.

Dokonanie wpłaty 260 zł do Trenera lub Kierownika drużyny najpóźniej w dniu wyjazdu.

Rezygnacji z udziału można dokonać do czwartku 12.03.2015, będzie to się jednak wiązało z pokryciem 20% kosztów niewykorzystanego biletu PKP IC

Po zakończeniu turnieju dokonamy ostatecznego rozliczenia środków własnych i klubowych przeznaczonych na turniej co wpłynie na zmniejszenie kosztu udziału zawodnika. Zwrotu nadpłaconych środków chcemy dokonać najpóźniej do końca marca 2015.

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdziesz klikając na poniższe łącze.

KROTOSKI-CICHY CUP dla trampkarzy starszych – rocznik 2000

Wyjazd 13.03.2015, zbiórka o 6:45 przed budynkiem tymczasowym dworca Bydgoszcz Główna (bilety już kupione !)

Powrót 15.03.2015 Koszalin, wyjazd o 17:15 (bilety już kupione !)

Co zabieramy ?

• Sprzęt sportowy jak na trening i mecz w tym dwie pary butów do gry (lanki lub turfy), dres, ortalion, czapki itp/itd
  • Dokumenty (legitymacja szkolna koniecznie), kieszonkowe, suchy prowiant i napoje na podróż.
  • Przybory toaletowe, ręczniki, klapki
  • Kieszonkowe (drobne zawsze się przydadzą)
Wiadomości (utwórz nową)